koník.

hledam „hodnou“ STK v okolí prahy 8. Když to bude stát za to, tak klidně i kousek za prahou.

Auto mam teoreticky v pořádku, jde mi jen o to, aby se mi v tom zbytečně nešťourali a snad jedině na emisích měli lehkou nohu a moc mi na to nešlapali.

Nejlepší odpověď
tom004

To není otázka,ale inzerát.Zkus to jinde.

Další odpovědi
venkovan

Jezdím kamkoliv. Nejraději na ustředení STK co je vedle Jižní spojky. Nemusím se objednávat, maximálně si chvilku počkám. A s tím šlapáním – při měření emisí mi říkali, že každý motor při prudkém sešlápnutí zakouří (zejména nafťák), ale měří s nějaké trvalejší hodnoty běhu motoru.