Luckyy

Neznáte film z prostředí americké univerzity, kde se holka z královské rodiny zamiluje do člena své ochranky?

Ahoj! hledám film, který jsem viděla před hodně dlouhou dobou v televizi. Odehrává se na nějaké americké univerzitě. Holka, která na ní šla (její rodina byla hodně vysoko postavená, dokonce nějakej premiér, král nebo něco takovýho.. :D ) se zamilovala do kluka, ale později zjistila, že ten kluk byl člen její ochranky, takže ho potom „nenáviděla“. Ten kluk kvůli poměru s ní potom musel opustit její ochranku.. už ani nevím jak to dopadlo.. děkuji předem za odpověď! :)

Odpovědi
Eglantine

Láska na hlídání
http://www.csfd­.cz/film/133773-laska-na-hlidani/