Doomik

Hledám film o holce co chtěla zapadnout mezi kluky tak předstírala ,že je kluk. Nevíte název ?

Ještě si pamatuji , že si přestříkala barvou kolo a že , si vlasy dávala pod kšiltovku . Pak říkala jednomu klukovi , že na klavír jí učil hrát ( brácha / kamarád / bratranec ?? ).

Odpovědi
Adula.57

Něco podobnýho je super náhradník, ale nic o kšiltovce a kole tam taky není.

zelí

Hmm to mi připomíná jednu epizodu Simpsonových.

mojitek

a kolik mělo být té holce? O něčom takovým je film TOMBOY ,ale detaily o kole,kšiltovce apod fakt neznám,tak nevím jestli je to ono.

Dochy

Vím, že byl i nějakej českej… odhadem tak rok 75–83 ale nemuzu si vybavit podrobnosti

ReHu

Taky di myslím, že to může být Super náhradník. Vlasy měla pod kšiltovkou a hrála fotbal.