Veerunka

Mužu se někoho zeptat, jak se jmenuje film kde jedna žena pozoruje svého muže jak ji podvádí v bytě?

prosím vás mužu se někoho zeptat jak se jmenuje film kde jedna žena pozoruje svého muže jak ji podvádí v bytě naproti a k ní se přidá muž kde se náhodou střetnou a zjistí že jejich drahé polovičky je společně podvádí? a na základě toho se do sebe zamilují.

Odpovědi
anonym

Zeptat se můžeš, ale nevím…
😉
Jen jsi mi připomenula podobnou situaci ze života.
´Jeho´ manželka podváděla s ´jejím´ manželem, takže si s ní dal schůzky, aby zjistil, ´co a jak´ dál.
No – a zatímco bývalí podvádění už spolu žijí cca 30 let naprosto spokojeně, bývalí nevěrníci se zakrátko rozešli a ´kde je jim dnes konec´…
😉