hippeace

hledám dowloader s „pár“ požadavky

potřebuji downloder který:

  1. nemá problém s prohlížečem mozila firefox
  2. umí konvertovat stažené AWI,či MP4 do MP3
  3. není to real downloader, tubecatcher a nebo doplněk firefoxu YouTube downloadhelper MP3

mám dost požadavků i když je ta trojka splnuje i s těmito downloadery jsem nespokojená TubeCatcher stahuje opakoveně necelé video a dostahuje ho třeba po hodině, s Realem my ve všech flashových aplikacích vyskakuje nabídka ke stažení (tím se sekne pc) a ten doplněk není aktivní

Odpovědi
badisko

no nejspis takovej neni ..:D ale ja pouzivam uz dlouho JDownloader…stahuji devsad jak youtube ..tak servery jako ulozto ..edisk atd…ke stazeni na jejich strankach ..mrkni se tady …http://jdownlo­ader.org/ ..tady je vic info ze stahuj.cz..
Program JDownloader je manažer stahování z internetových úložišť, jako je například Rapidshare. Je naprogramován v jazyku Java, takže jej lze využívat nejen pod operačním systémem Windows, ale také pod Linuxem, MacOS či jiným systémem podporujícím Java aplikace.

Hlavní předností tohoto programu je možnost nastavit stahování do určité složky, následně program automaticky rozbalí stažený archív (lze nastavit cílové umístění rozbalovaných souborů) a archívy, které rozbalil, po sobě program smaže. Tím máte v rukou komplexní řešení, kdy jen přidáte odkaz do fronty a program se o vše postará již sám.

Hesla si program ukládá do vnitřní databáze hesel. Na každý archív pak aplikuje postupně všechna hesla a až najde to správné, pak jej rozbalí. Jedinečnost je v tom, že časem získáte slušnou databázi hesel. Soubory na Rapidshare mají někdy stejná hesla, odkazy na fóra nebo jiné názvy, a v případě, že najdete odkaz ke stažení bez hesla, máte slušnou šanci, že zafunguje heslo již v minulosti využité.
no a konvertovani je asi nejlepsi format factory zde…http://ww­w.stahuj.centrum­.cz/multimedi­a/prevody_for­matu/format-factory/?g[hle­dano]=format%20fac­tory&g[oz]=3.00 …jsou to 2 programy misto jednoho to chapu …ale jsou opravdu dobre a vsestrane …

Bedy

Hmm, to se mi nelíbí – už tam píšete že máte problémy s Youtube, teď to stahování – zkuste otevřít Příkazový řádek a zadat tam ping www.youtube.com a pokud tam je nějaká ztráta, tak je to špatné a bude to asi problém na straně poskytovatele internetu.

Já jsem používal Download Accelerator Plus (při instalaci odmítnout SpeedBit Toolbar a jiný nabízený programy) – tím se splní podmínka č.1 a č.3
Na konverzi videa je asi nejlepší ten Format factory (při instalaci odmítnout ASK Toolbar).

No ale abychom spláchli všechny tři podmínky jedním programem, tak zkuste Youtube Downloader (ten tam nemáte uvedený). Ve free verzi sice automaticky nezkonvertuje stažené video do AVI či MP4 nebo MP3, ale po stažení to lze prakticky jedním kliknutím spustit. Tak můžete zkusit ten, ale je možné, že výsledek bude stejný jako u aTube Catcheru.
A zase při instalaci – odmítnout toolbar, bude-li nabízen.

Jak tak na to koukám, na ty Vaše dotazy, asi by bylo nejlepší spustit obnovu počítače do továrního nastavení skrz ten recovery oddíl a nebo jestli je to v záruce, tak to reklamovat.
Ještě můžete zkusit připojit počítač u nějakého známého nebo v nějaké kavárně či restauraci s wifi, jestli tam to stahování půjde v pohodě, jinak nevím…

Beer4Real

zkus tohle, třeba pomůže ;)

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/ostat­ni/youtube-song-downloader/?g[hledano]=you­tube%20song%20dow­nloader&g[oz]=1­.3