Stříbrný

Hledám chůvičku. Nevíte o nějaké spolehlivé na accu?

Hledám nějakou slušnou chůvičku (vysílačka spouštěná hlukem + přijímač) pro dohled nad dětmi. Bohužel ty které se mi podařilo najít a zdají se být alespoň trochu kvalitní jsou do zásuvky (s trochou štěstí mají zálohu na klasické primární články s tím, že akumulátory dle výrobce nelze použít a podle recenzí bych monočlánky zřejmě kupoval po kartonech). Měli jsme chůvičku z Ikei, která vydržela na akumulátory při našem používání cca týden, ale nebyla 100% spolehlivá a dosloužila.

Odpovědi:

Zlatý

storočia "chůvičky" neboli a bolo dobre.
čo tak sa deťom venovať - to znamená i ich kontrolovať počas spánku?
hm?

;-Q

Pokročilý

Kdyby něco tak na AKU.

A DALŠÍ VĚC》 hlavně si nesháněj nějakou au - pairku na baterky nebo i na akumulátor ☺☺

Diskuze k otázce

Stříbrný

Dochy

Mosoj: OK zajímavé, ještě zkouknu další články... Ale... Odpověď na otázku to není.

Částečně souhlasím a např. ještě nedávno jsem měl i síť taženou pouze kabelem (dokud nechcípla ethernet karta na notebooku). Jenže brát zrovna chůvičku takhle tragcky, když mobil má u ucha každý, když nechám vyhledat WiFi sítě notebookem v bytě, najdu 10 cizých. Pokud už někdo má doma ještě klasickou telefonní linku, pak s velkou praavděpodobností má k němu stejne DECT sluchátko...

Stříbrný

Dochy

Skvělý. A něco k věci by nebylo?
Jugar: Většinu těch chůviček mám prolezlých včetně toho, že pokud jsem ji nevyloučil na základě specifikace nebo recenze, stáhnul a zkontroloval jsem i návod. Tak mi teď napište se kterou konkrétní máte zkušenost. Je možné, že mi nějaká proklouzla mezi prsty.
Arygnoc: Storočia nebyly chůvičky a bylo dobře. Ale to také rodinu netvořily rodiče a dvě děti, kteří se za prací odstěhovali přes půl republiky, ale zpravidla i prarodiče či další příbuzní a na dohledu nad dětmi se podíleli všichni. Storočia také nebyli automobily a také bylo dobře. To neznamená, že teď pojedu 200km 3 dny koňským povozem.

Zlatý

arygnoc

vychoval som deti bez chůvičky, bez babičiek.
ku deťom sme vstávali obaja, do práce sme chodili obaja.
ako tisíce a milióny iných rodičov.
hm?

;-Q

miesto rozprávok pustíte televízor, miesto hrania sa s deckom kúpite tablet, miesto výletu idete do kfc, ...?

Stříbrný

Dochy

S odpuštěním víš ho... o nás, naší situaci a našich dětech. Je hezký žes děti vychoval, ale to Ti nedává právo určovat co mají nebo nemí dělat jiní. Pokud umíš a chceš odpovědět na zadaný dotaz tak prosím. Pokud přijdeš s jiným, rozumným názorem, pak OK, to zkousnu, přečtu a rozmyslím se, jestli něco z toho použiju. Ale promiň, jako odpověď na dotaz napsat že v pravěku to šlo i bez toho.....?!?

Zlatý

arygnoc

najväčšia prdel je to, že to know-how z praveku úspešne funguje dodnes.
netreba sa spoliehať, že sa baterky vybijú.
--
proste raz začas zdvihni zadoček od počítača a choď si skontrolovať spiace decká.

;-Q

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.