Dochy

Hledám chůvičku. Nevíte o nějaké spolehlivé na accu?

Hledám nějakou slušnou chůvičku (vysílačka spouštěná hlukem + přijímač) pro dohled nad dětmi. Bohužel ty které se mi podařilo najít a zdají se být alespoň trochu kvalitní jsou do zásuvky (s trochou štěstí mají zálohu na klasické primární články s tím, že akumulátory dle výrobce nelze použít a podle recenzí bych monočlánky zřejmě kupoval po kartonech). Měli jsme chůvičku z Ikei, která vydržela na akumulátory při našem používání cca týden, ale nebyla 100% spolehlivá a dosloužila.

Odpovědi
anonym

http://aukro.cz/lis­ting/listing.php?or­der=m&string=chu­vi%C4%8Dka&bmat­ch=seng-v11-p-czech-0819

arygnoc

storočia „chůvičky“ neboli a bolo dobre.
čo tak sa deťom venovať – to znamená i ich kontrolovať počas spánku?
hm?

;-Q

mosoj

http://1elektros­mog.pise.cz/59-detske-chuvicky-opomijeny-zdroj-elektrosmogu.html

Kulpix

Kdyby něco tak na AKU.

A DALŠÍ VĚC》 hlavně si nesháněj nějakou au – pairku na baterky nebo i na akumulátor ☺☺

Dochy

Mosoj: OK zajímavé, ještě zkouknu další články… Ale… Odpověď na otázku to není.

Částečně souhlasím a např. ještě nedávno jsem měl i síť taženou pouze kabelem (dokud nechcípla ethernet karta na notebooku). Jenže brát zrovna chůvičku takhle tragcky, když mobil má u ucha každý, když nechám vyhledat WiFi sítě notebookem v bytě, najdu 10 cizých. Pokud už někdo má doma ještě klasickou telefonní linku, pak s velkou praavděpodobností má k němu stejne DECT sluchátko…

Dochy

Skvělý. A něco k věci by nebylo?
Jugar: Většinu těch chůviček mám prolezlých včetně toho, že pokud jsem ji nevyloučil na základě specifikace nebo recenze, stáhnul a zkontroloval jsem i návod. Tak mi teď napište se kterou konkrétní máte zkušenost. Je možné, že mi nějaká proklouzla mezi prsty.
Arygnoc: Storočia nebyly chůvičky a bylo dobře. Ale to také rodinu netvořily rodiče a dvě děti, kteří se za prací odstěhovali přes půl republiky, ale zpravidla i prarodiče či další příbuzní a na dohledu nad dětmi se podíleli všichni. Storočia také nebyli automobily a také bylo dobře. To neznamená, že teď pojedu 200km 3 dny koňským povozem.

arygnoc

vychoval som deti bez chůvičky, bez babičiek.
ku deťom sme vstávali obaja, do práce sme chodili obaja.
ako tisíce a milióny iných rodičov.
hm?

;-Q

miesto rozprávok pustíte televízor, miesto hrania sa s deckom kúpite tablet, miesto výletu idete do kfc, …?

Dochy

S odpuštěním víš ho… o nás, naší situaci a našich dětech. Je hezký žes děti vychoval, ale to Ti nedává právo určovat co mají nebo nemí dělat jiní. Pokud umíš a chceš odpovědět na zadaný dotaz tak prosím. Pokud přijdeš s jiným, rozumným názorem, pak OK, to zkousnu, přečtu a rozmyslím se, jestli něco z toho použiju. Ale promiň, jako odpověď na dotaz napsat že v pravěku to šlo i bez toho.....?!?

arygnoc

najväčšia prdel je to, že to know-how z praveku úspešne funguje dodnes.
netreba sa spoliehať, že sa baterky vybijú.

proste raz začas zdvihni zadoček od počítača a choď si skontrolovať spiace decká.

;-Q