Zibner

Hledám českou skladbu, jedná se o český hip hop, popř. rap.?

Jedná se o český hip hop, popř. rap. Text je náboženského vyznění. Před pár dny jsem to zaslechl a rád bych si to poslechl znovu. Text byl ohledně anděla strážného o tom, že i anděl je jen člověk apod. Nejedná se o žádnou rockovou či metalovou skladbu (jako např. Anděl strážný od Alkeholu), ale jak jsem uvedl, text je upřednostněn, melodie v pozadí.

Poradí někdo?
Doplňuji:
Hlavní kritéria – česká skladba, text převažoval nad hudbou. To ve tvé skladbě není. ☹

Odpovědi
Beer4Real

Darude – Sandstorm
Doplňuji:
:D to jooo, tys to fakt hledal? :DDDDDDDD hahaaaa
asi chodíš málo na YT :)