Bilas

Hledám CAD 3D editor

Dobrý den, potřeboval bych nějaký 3D editor.Stáhl jsem autodesk123D… přesně takový JEDNODUCHÝ potřebuju, akorát v češtině(než najdu jednu funkci trvá to hodinu).Nejradši nějaký CAD (klidně trial verzi), protože potřebuji vymodelovat součástku a v formátu autodesk lze dále pracovat.

Odpovědi
Michal Kole

Existuje trial verze autodesk Invertor.

jpau

Pokud studuješ můžeš mít všechny autodesk produkty zdarma. Zargistruješ se na students.auto­desk.com (ze školního mailu) a stahuješ (AutoCAD, Mechanical, Inventor, Revit podle toho co chceš modelovat).

Jestliže nenajdeš, poohlédni se po nějakém sloidworks. Docela fajn je ProgeCAD, v nějaké osekanější verzi je zdarma ale nevím jestli umí modelování, určitě podporuje dwg.