Markéta S.

Hledám android app, editor, který zná kódování souboru txt ( který se pri ukladani v Pc používá )

Ahoj, neexistuje nejaka app, ve který muzu v pohode otevřít soubory txt a upravovat jej? A ma klasické kódování textu, jako kdyz se to ukládá v Pc. Teď si bohuzel nepamatuji to kódování, ale zatim, jak sem našla app kingstof office aj. Vsechny mi otevřely soubory txt se spatnym kodovanim. Prosím o radu.

Odpovědi
WastingDougl

jedine klasicky textovy editor,ktery je soucasti kazdyho phonu od androida,tam snad jde zmenit kodovani.ale lepsi je to otevirat v kompu.