Itela

Hledám 2 knihy -nevím název a autor

Hledám knihy (Sci fi,Fantasy), 1– stručný obsah, – hrdina ze současnosti, nalezne v suterénu domu trubku(roh), a zatroubí, tím se ocitá v jiném světě. Omládne, pozná lásku, a zjišťuje, že tento svět již od někud zná. – Měla by mít i pokračování.
2 – Žije na planetě s medvědy, na Zemi by byl odsouzen za zradu. Na tuto planetu přilétá komisař , který pátrá po lidech , kteří pracovili v dolech. Hrdinmu pomáhá, ale zároveň ho upozorňuje na dravce,kteří tuto planetu obývají a nejspíše napadli i městečko u dolů.
Četla jsem tyto knihy v lázních – bohužel knihovnu zrušili a není šance dohledat. Děkuji Iveta

Odpovědi
panenka

zkus si vyhledat něco přes net zadej si knihkupectví klikni si na něj dam si vypiš co vyhledáváš u tebe je to scify a měli by se ti zobrazit knihy které mají na prodejně já tak taky vyhledávám knížky