Honza123

Hledám 2 animace – Kdo mi pomůže ?

Dobrý den,již dlouhou dobu se snažím najít dvě animace,které mi kdysi ukazoval kamarád.Problém je,že on už je smazal a za nic si nemůže vzpomenout,kde je vlastně našel…

Byly to animace,myslím že obrázky ve formátu *gif.Byla to ,,schémata" (v průřezu) fungování (principu) pistole a samopalu.Nevím jaké to byly typy těchto zbraní,ovšem to je asi jedno.

Pamatuji si,že pokud jsem kliknul na spoušť,viděl jsem ,,co všechno se stane" než kulka vylétne z hlavně (co kam udeří…apod.).

Bylo to docela zajímavé a poučné…

Obě animace byly dost podobné (určitě od stejného autora),akorát se lišily jen jinou zbraní,která na nich byla zobrazena.

Animace byly docela barevné.Myslím,že měly žluté pozadí a všechny ,,součástky" byly barevně vyznačené.

Rád bych obě animace našel na internetu,ovšem zatím se mi to nepodařilo.Už je hledám pěkně dlouho.Hledání už jsem věnoval alespoň 15 hodin čistého času.

Snad jste to z tohoto popisu trochu pochopili.Kdyžtak se klidně ptejte,rád upřesním,pokud si to budu pamatovat…

Prosím vás tímto o pomoc v hledání.Pokud by někdo o těchto animacích věděl,byl bych moc vděčný…

Děkuji všem za případnou snahu… 🙂

Už jsem se ptal i na jiné poradně,tam se mi sice snažili pomoci,ale to co potřebuji jsem nenašel…

Nejlepší odpověď
kenyrts

tady malý závdavek,viz link:

Zdroj: http://videa.su­perhry.cz/vide­o/2919-rychla-strelba/