Avatar uživatele
Amie

Hledají se rockové a metalové kapely

Jaké jsou takové nejznámější a zároven nejoblíbenější rockové či metalové kapely? Jde mi hlavně o jejich loga, pokud možno skládající se jen z nápisu a možno i v černobílé for­mě.

Děkoji všem.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iceT, bobánek, briketka10 před 4387 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

AC/DC, KISS,Rolling Stones,velmi jednoduché Tři sestry a mnoho dalších na doporučeném odkazu…:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

tak já přidám taky svoje oblíbené – Nightwish, Cradle of Filth, Puddle of Mudd, Red Hot Chili Peppers, The Cranberries, Evanescence, Kasabian, Kabát, ZZ Top (vzal jsem rock a metal dohromady, nějak si to protřiďte)… a další a další. Jejich loga se dají snadno vyhledat pomocí Google – záložka „obrázky“

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

Overkill, Slaughter, Taimat, Atheist, Pariah, Flotsam-Jetsam, Agressor, D.R.I., M.O.D., Morbid Angel, Obituary, Bulldozer, Slayer, Napalm Death,

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bobánek

Třeba MANOWAR,METAL­LCA,MOTORHEAD,HEL­LOWEEN,ACCEPT,WAR­LOCK a stačíti.To byly moje oblíbené heavy metalové kapely z osmdesátých let.A jsou dodnes.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

KISS , AC/DC, DEEP PURPLE 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Sabaton,Gamma Ray,Halloween,Iron Maiden,Deff Leppard,Kingdom Come,Catherin­g,Arakain,Citron,Tu­blatanka,Keks,ov­šem ne všechny vypsané spadají do metalu.....

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek