Amie

Hledají se rockové a metalové kapely

Jaké jsou takové nejznámější a zároven nejoblíbenější rockové či metalové kapely? Jde mi hlavně o jejich loga, pokud možno skládající se jen z nápisu a možno i v černobílé for­mě.

Děkoji všem.

Nejlepší odpověď
anonym

AC/DC, KISS,Rolling Stones,velmi jednoduché Tři sestry a mnoho dalších na doporučeném odkazu…:D

Další odpovědi
quentos

tak já přidám taky svoje oblíbené – Nightwish, Cradle of Filth, Puddle of Mudd, Red Hot Chili Peppers, The Cranberries, Evanescence, Kasabian, Kabát, ZZ Top (vzal jsem rock a metal dohromady, nějak si to protřiďte)… a další a další. Jejich loga se dají snadno vyhledat pomocí Google – záložka „obrázky“

briketka10

Overkill, Slaughter, Taimat, Atheist, Pariah, Flotsam-Jetsam, Agressor, D.R.I., M.O.D., Morbid Angel, Obituary, Bulldozer, Slayer, Napalm Death,

bobánek

Třeba MANOWAR,METAL­LCA,MOTORHEAD,HEL­LOWEEN,ACCEPT,WAR­LOCK a stačíti.To byly moje oblíbené heavy metalové kapely z osmdesátých let.A jsou dodnes.

mojitek

KISS , AC/DC, DEEP PURPLE 😉

iceT

Sabaton,Gamma Ray,Halloween,Iron Maiden,Deff Leppard,Kingdom Come,Catherin­g,Arakain,Citron,Tu­blatanka,Keks,ov­šem ne všechny vypsané spadají do metalu.....