roxy52

Hledá se táta a máma – líbí se vám ty dva mužský, o který tam bojujou?

Otázka hlavně pro ženy. Chci se zeptat,jestli se Vám líbí ty dva mužský, o který tam bojujou? Mně teda ani trochu a vím,že kdyby jediný na světě,tak vstoupím do kláštera.

Nejlepší odpověď
kropitko

ne,nelíbí

Další odpovědi
Lucimia

Taky se mi nelíbí. Koukla jsem na to jednou a je to taková blbost! 🙂

sobol

Tuto a jiné „reality show“ nesleduji, ale je mezi námi dost těch co si chtějí užít svých pár minut slávy a trochu si přivydělat, když už nic jiného. Bohužel tato doba (ale hlavně společnost) si to žádá, je to byznys a nic jiného. S hledáním spřízněné duše to nemá nic společného.
Není to sice odpověď na tvou otázku, ale jen můj názor.

panenka

Viděla jsem jen ukázku a nelíbí se mi.

atriplex

Je třeba se zamyslet nad tím, kdo se do takových pořadů hlásí (a je jedno, zda se jedná o muže či ženy). Podle mne jde těmto lidem primárně o to „být v televizi“ a také si něco vydělat, protože se účinkování platí.