bububabu

Jaký je název tohoto koření?

Pro ty z vás kteří se zajímají o koření prosím o radu. Potřebuji vědět jméno koření které je malé tmavě hnědé, kuličky s pravidelnými svislými rýhami a používá se spíše na kuřecí maso a má velice lahodnou chut po rozkousnutí. Nemám více indícií jen několikrát jsem měla možnost ho jíst a právě to bylo vždy na kuřecím a u nás v Čechách, takže to ani nemusí být nějaké cizokrajné.

Odpovědi
dr.luha

Může to být koriandr. Pěstuju ho na zahrádce (pokud není „opršelý“ tak je ale světle hnědý).