Klarushka

Hledá jse uživatel rynek878!!

Ahojky jestli jsi to čteš tak mam na tebe prozbyčku,nedávno jsi mi na email posílal navod na jeden programek,ale ja jsi stim nevím rady jak to použít.Neni tam tvuj email tak prosím moc ozvy jse mi nak muj email je klarka3.2@seznam.cz když bude potřeba dam ti i odměnu za pomoc . Prosím o zkontaktovaní Děkuji.

Nejlepší odpověď
panenka

klikni si zde do odkazu máš tam zaslat uživateli meil klikni na to a můžeš rynkovi poslat meil

http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/10366