Kroupič

Hlasy do GPS.

Ahoj, prej exituje program, který vám namluví různé hlasy k vaší navigaci. Například, různé celebrity a ták víte o tom něco. Prej by to mělo jít do mobilů …

Nejlepší odpověď
chudst

Ja mam TomTom navigaci do auta, k tomu primo program od vyrobce, kde si muzete hlasy stahnout. Zkuste nam rict, do jakeho mobilu a zejmena jakou navigaci potrebujete.

Další odpovědi
anonym

Až takto technologie hlasové syntézy vyspělé nejsou … skutečně nelze napsat text a nechat ho namluvit kteroukoliv celebritou 🙂

Přesto existuje alespoň možnost stáhnout do navigace už namluvené hlasy poskytnuté komunitou uživatelů nebo výrobcem. V případě TOMTOM navigace použijte k získání alternativního hlasu dodaný program TOMTOM HOME

Kroupič

tak mobil mám C7 a na něm OVI mapy.