Avatar uživatele
akvidzerp

hlasujte co tu máte nejradši…

na odpovědi.cz co vás nejvíc baví

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, Andělé, johana 56, briketka10, pizlicka před 4401 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

odpovídat

Těší mě, když mohu někomu pomoci.
Ani ptát se není špatné – když něčemu prd rozumím, optám se a dostanu zasvěcenou odpověď od někoho, kdo se v dané oblasti orientuje lépe.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

odpovídat

Nejraději odpovídám na otázky ze svého oboru, ale v poslední době je jich málo.
V minulosti jsem na požádání několika uživatelů vkládala odborné otázky, dnes rovněž vložím kvůli tomu, že mě zaujme některý článek, citát apod. a porovnávám si své názory. Někdy potřebuji znát i odpověď třeba z oblasti počítače.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

jen tak číst a bavit se

při tom odpovídat a u těch odpovědí se taky pobavít :DD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

jen tak číst a bavit se

Doplňuji:
Kolikrát tu narazím na věci, které se mě momentálně netýkají, ale někdy by se mohly hodit a někdy se i zasměju :o)

Upravil/a: Lucijej

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

něco jinýho,(co)?

Jako technický antitalent a prosťáček se snažím dozvědět to,co nevím a co by mi mohlo pomoci.Osobní a prakrické zkušenosti jsou pro mně cennější,než (někdy) nesrozumitelné odborné vysvětlení,které si vyhledám sama.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

odpovídat

komunikovat,re­agovat na druhe.priznam se,i navazat pratelstvi.s nekym se clovek krasne shodne.je uzasne,kdyz je mi blizka jedna uzivatelka a ja zjistim,ze jsme ve stejnem veku a mame neco spolecne.krasne nahody:-)dekuji za to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

jen tak číst a bavit se

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bun

odpovídat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

odpovídat

Ráda pomohu, když mohu. Ostatně myslím, že člověk by měl své vzdělání a získané zkušenosti využívat právě k tomuto účelu. Jinak mu jsou na nic.
Ráda se ale také ptám. Obvykle na věci, které se sice netýkají přímo mne, ale zajímá mne reakce zdějšího osazenstva. Ráda slyším víc názorů, nejsem přesvědčena o tom, že jsem neomylná. A také se ráda dozvím hodně nového a nebo zasměju. A když jde o technické věci, spoléhám na zdejší odborníky, vždy mi všechno dobře vysvětlili.
Jediné, co mne štve – ale s tím nikdo nic neudělá, je to, že je net tak emočně tuhý.
Ironii, pousmání, žert, city, skrytý vtip – to prostě přenést nedokáže, a tak může docházet ke zbytečným nedorozuměním nebo nepochopením některé otázky či odpovědi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alexandra

jen tak číst a bavit se

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
vagra

Andělé, souhlasím s Vámi.

před 4400 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Vagra,moc děkuji.:)
Vy jste člověk se srdcem na pravém místě…:)

před 4400 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
vagra

Andělé, není zač.
Já totiž patřím k lidem, kteří bytostně nesnáší nafoukance.
A nechápavý nafoukanec, je pro tyto stránky přímo pohromou. /viz. odpověď na otázku/

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/psychopati-pisi-dejiny-taky-z-toho-mate-takovou-radost/

Nejprve poučil učitele Quentose, jak měl odpovědět.......
„ad quentos – poslední slůvko v otázce bych asi dal do uvozovek, aby v něm byla patrná ta ironie – to, že píší dějiny, je spíše trpká realita, z níž se ty milony mrtvých (které mají na svědomí) rozhodně radovat nemohou.“

A přestože zcela zřejmě nepochopil odpověď uživatelky „osamělývlk“, pokračuje v její kritice :.....
„ad osamělý vlk, zlo nelze ignorovat. Je jako plevel, byť jej zřejmě nikdy nevymýtíme, je nutno proti němu bojovat, jinak by nám také mohl zcela pohltit veškerá pole a lidstvo by to mohlo zabalit, neboť by prostě vymřelo.“

A ten tady chce někoho poučovat…

před 4400 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Vagra,zrovna jsem reagovala v diskuzi o zlu.
To jste tak perfektně vystihl,že namám co k tomu dodat. Takhle od srdce jsem se dlouho nenasmála..:-D Jak ta odpověd našeho mudrce ale bije do očí,že?
Hezky nám nastavil zrcadlo,tj.od něj šlechetné,ale své zrcadélko. Hezky o sobě umí napsat,to se mu musí nechat..:D))

před 4400 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek