akvidzerp

hlasujte co tu máte nejradši…

na odpovědi.cz co vás nejvíc baví

Nejlepší odpověď
quentos

odpovídat

Těší mě, když mohu někomu pomoci.
Ani ptát se není špatné – když něčemu prd rozumím, optám se a dostanu zasvěcenou odpověď od někoho, kdo se v dané oblasti orientuje lépe.

Další odpovědi
annas

odpovídat

Nejraději odpovídám na otázky ze svého oboru, ale v poslední době je jich málo.
V minulosti jsem na požádání několika uživatelů vkládala odborné otázky, dnes rovněž vložím kvůli tomu, že mě zaujme některý článek, citát apod. a porovnávám si své názory. Někdy potřebuji znát i odpověď třeba z oblasti počítače.

briketka10

jen tak číst a bavit se

při tom odpovídat a u těch odpovědí se taky pobavít :DD

Lucijej

jen tak číst a bavit se

Doplňuji:
Kolikrát tu narazím na věci, které se mě momentálně netýkají, ale někdy by se mohly hodit a někdy se i zasměju :o)

johana 56

něco jinýho,(co)?

Jako technický antitalent a prosťáček se snažím dozvědět to,co nevím a co by mi mohlo pomoci.Osobní a prakrické zkušenosti jsou pro mně cennější,než (někdy) nesrozumitelné odborné vysvětlení,které si vyhledám sama.

pizlicka

odpovídat

komunikovat,re­agovat na druhe.priznam se,i navazat pratelstvi.s nekym se clovek krasne shodne.je uzasne,kdyz je mi blizka jedna uzivatelka a ja zjistim,ze jsme ve stejnem veku a mame neco spolecne.krasne nahody:-)dekuji za to.

GM

jen tak číst a bavit se

bun

odpovídat

Damiana

odpovídat

Ráda pomohu, když mohu. Ostatně myslím, že člověk by měl své vzdělání a získané zkušenosti využívat právě k tomuto účelu. Jinak mu jsou na nic.
Ráda se ale také ptám. Obvykle na věci, které se sice netýkají přímo mne, ale zajímá mne reakce zdějšího osazenstva. Ráda slyším víc názorů, nejsem přesvědčena o tom, že jsem neomylná. A také se ráda dozvím hodně nového a nebo zasměju. A když jde o technické věci, spoléhám na zdejší odborníky, vždy mi všechno dobře vysvětlili.
Jediné, co mne štve – ale s tím nikdo nic neudělá, je to, že je net tak emočně tuhý.
Ironii, pousmání, žert, city, skrytý vtip – to prostě přenést nedokáže, a tak může docházet ke zbytečným nedorozuměním nebo nepochopením některé otázky či odpovědi.

alexandra

jen tak číst a bavit se

vagra

Andělé, souhlasím s Vámi.

Andělé

Vagra,moc děkuji.:)
Vy jste člověk se srdcem na pravém místě…:)

vagra

Andělé, není zač.
Já totiž patřím k lidem, kteří bytostně nesnáší nafoukance.
A nechápavý nafoukanec, je pro tyto stránky přímo pohromou. /viz. odpověď na otázku/

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/psychopati-pisi-dejiny-taky-z-toho-mate-takovou-radost/

Nejprve poučil učitele Quentose, jak měl odpovědět.......
„ad quentos – poslední slůvko v otázce bych asi dal do uvozovek, aby v něm byla patrná ta ironie – to, že píší dějiny, je spíše trpká realita, z níž se ty milony mrtvých (které mají na svědomí) rozhodně radovat nemohou.“

A přestože zcela zřejmě nepochopil odpověď uživatelky „osamělývlk“, pokračuje v její kritice :.....
„ad osamělý vlk, zlo nelze ignorovat. Je jako plevel, byť jej zřejmě nikdy nevymýtíme, je nutno proti němu bojovat, jinak by nám také mohl zcela pohltit veškerá pole a lidstvo by to mohlo zabalit, neboť by prostě vymřelo.“

A ten tady chce někoho poučovat…

Andělé

Vagra,zrovna jsem reagovala v diskuzi o zlu.
To jste tak perfektně vystihl,že namám co k tomu dodat. Takhle od srdce jsem se dlouho nenasmála..:-D Jak ta odpověd našeho mudrce ale bije do očí,že?
Hezky nám nastavil zrcadlo,tj.od něj šlechetné,ale své zrcadélko. Hezky o sobě umí napsat,to se mu musí nechat..:D))