elvan

Hlasujete pro naplnění kočičích misek?

http://www.specha­to.cz/inzeraty/Na­krm-kocku-Nudlicka-id84ay.html
Myslím, že je to fajn způsob, jak pomoci útulku bez nějaké vlastní práce. Stačí kliknout, ani není třeba se registrovat, nic. Mám to vykomunikované a kočky to krmení údajně doopravdy dostanou. Dokonce pár dní před uzávěrkou přidali další, protože už všechny měly „vyklikáno“.
Znáte to a podporujete to, anebo ne? Proč ano/ne?

Nejlepší odpověď
pusinka50

ne, ale když to vidím, rád/a pomůžu

Viděla jsem to dosud jen jednou, tohle je podruhé, tak jsem zas klikla, samozřejmě, jestli to opravdu pomůže a není to vtip nějakého heckra

Další odpovědi
terry

ano, znám to a klikám

Před časem se krmili pejsci 🙂.

Pájo

ne, ale když to vidím, rád/a pomůžu

Rocker

ne, ale když to vidím, rád/a pomůžu

Funna

ne, ale když to vidím, rád/a pomůžu

kropitko

ano, znám to a klikám

beer

ne, ale když to vidím, rád/a pomůžu

mosoj

ne, ale když to vidím, rád/a pomůžu

Už jsem kliknul. Navíc dostal pravidelné krmení toulavý kocourek, kterého jsem naučil každý den chodit za jídlem před náš domek. O svém kocourkovi nemluvím, ten se má jak prase v žitě.

briketka10

ne, ale když to vidím, rád/a pomůžu

určitě budu krmit, jako ty pejsky to je jasnačka :D)))
Doplňuji:
nakrmila jsem číču Jessy :D

www

ne, ale když to vidím, rád/a pomůžu

alenad

ano, znám to a klikám

Doplňuji:
A kdo jiný pomůže zvířátkům , když my lidé , ne ?

anonym

ne, tohle nikdy nedělám

Doplňuji:
Tedy nedělám tímto způsobem. Raději pošlu DMS a nebo peníze na účet.

Wang

ne, ale když to vidím, rád/a pomůžu

Katusa

ne, ale když to vidím, rád/a pomůžu

A není někde zveřejněno, na které se lidi domluvili? U krmení pejsků to tak občas fungovalo, aby se vždy nakrmili někteří kompletně a hlasy nebyly rozházené po mnoha kusech a řada psů nezůstala nenakrmena kvůli pár chybějícím hlasům…

Daniela12

ne, ale když to vidím, rád/a pomůžu

manon

Nechápu princip. Vysvětlíš? (nakrmila jsem, ani jsem nevěděla jak :) ).