Avatar uživatele
anonym

hlasovací lístky

jsou zase v našich schránkách,letos opravdu nevím koho volit,a mám divný pocit že už nemám důvěru v žádnou stranu,jste na tom stejně,nebo ještě věříte že se to tady přece jen zlepší a že skorumpovanost naší krásnou zem neovládne?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, aramah, johana 56, Katusa, anonym před 4212 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
pusinka50

Volím poprvé v životě KSČ!!

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Vzhledem k tomu, že jsem pro parlamentní monarchii, tak od 90 let volím stále jednu a tu stranu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

U nás skončí hlasovací lístky v kotli a obálky se vždycky na něco hodí, tak u nás najdou uplatnění i bez jakékoliv volby.
Doplňuji:
Prostě k volbám nechodíme. Ani nevím jakou stranu bych volila. Pamatuji si, že když jsem byla ještě dítě, tak jednou přišly semínka řeřichy od strany KDU-ČSL, tak bych volila ji, ale přesto jsem nikdy od dosažení plnoletosti k volbám nešla. Nemám ani politický přehled o stranách a politicích.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NotFound

Já to řeším jednoduše, lístky s těmi, co už tam jsou zahodím a ze zbytku vybírám podle programu. Jistotu, že to nebudou šmejdi nedám, ale pokud to tak začne dělat více lidí, tak politici zjistí že se budou muset začít chovat rozumně, aby tam vydrželi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Obávám se, že nejen vládní strany, ale i ostatní udělali všechno proto, aby mne donutili volit jako >pusinka50<. Nejhorší na tom ale je, že znám mnoho podobně naštvaných lidí, kteří se rozhodli stejně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

http://volebni­kalkulacka.cz/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek