Werusca

Hláška Win: Zadaná doména neexistuje nebo není k dispozici.

PŘI ZFORMÁTOVÁNÍ A NÁSLEDNĚ INSTALACI WIN XP HOME Edition jsem vytvořila učet Veronika a když najela obrazovka pro přihlášení se na učet chce to po mě heslo. Nikde jsem žádné heslo nezadávala. Nemohu se tedy vůbec nikam dostat.
Přesně tohle:

Systém vás nemůže přihlásit z důvodu následující chyby.
Zadaná doména neexistuje nebo není k dispozici.
Opakujte pokus nebo se obraťte na správce systému.

Ani když jdu do nouzového režimu tak učet ADMINISTRATOR heslo ADMINISTRATOR mi hodí stejnou hlášku – zadaná doména neexistuje nebo není k dispozici. Ani ten můj vlastní učet Veronika nejde přihlásit..

PORADÍTE MI PROSÍM? Jsem uplný laik..

Odpovědi
richards

Pokud jsi heslo nezadávala tak zkus při přihlášení nechat políčko prázdné… Potom zkontrolovat zda máš dole vybráno „Přihlásit k xxx (tento počítač)“ , to by mohlo vyřešit problém …

Werusca

Asi to chce přeinstalovat celé znova ..