Hláška prohlížeče událostí: Kernel-EventTracing 2, co to je?

V prohlížeči událostí dostávám hlášení, které je okopírováno níže a nevím, co si o něm mám myslet. Mám se obávat problémů, anebo to mohu ignorovat?
Dotaz jsem zaslal právě proto, protože hned první týden po Novém roce se mi najednou zpomalilo PC. Proháněl jsem ho poté antivirama, anti spy-, anti malwerama, čističema a prostě vším možným na zachycení havěti apod, (podle různých doporučení vyčtených na tomto webu), ale na nic jsem nedošel, žádná podezřelá hláška se neobjevila.Nakonec to došlo tak daleko, když nic neobjevil ani náš firemní správce sítě, že jsem musel přeinstalovat celý systém. A právě před přeinstalací, kdy se zobrazily dva sektory (jeden s názvem „SYSTÉM“ a druhý mnohem větší „PRIMÁRNÍ“) a k nim nabídky, „defragmentovat“ a „smazat“ jsem dal nejdříve defragmentovat SYSTÉM, proběhlo to O.K., ale po odsouhlasení defragmentovat PRIMÁRNÍ mi vyběhla hláška: chyba 0×Cxxx, nelze provést. Problém zmizel až po té, kdy jsem dal oba sektory „SMAZAT“. Po té se spustila nová instalace systému (jen informativně – mám legálně zakoupené W7-profi, žádný pirát…).
Bohužel hned druhý den jsem v PROHLÍŽEČI UDÁLOSTÍ objevil opět hlášku: „Relaci Circular Kernel Context Logger se nepodařilo spustit, protože došlo k následující chybě: 0×C0000035“ a tato sem objevuje stále a každý den. Nutno dodat, že samotný chod nově nainstalovaného systému je mnohem lepší, než po té události, kdy se PC náhle zpomalilo, ale bohužel tak, jak se projevoval před zpomalením tak tak svižně se také nechová, takže nevím…Celou setavu jsem si nechal postavit loni v únoru (není stará tudíž ani rok) u TS Bohemia, s tím, že se na tomto PC bude pracovat jen s fotografiemi, ale nepojede tam nikdy žádná hra, film ani jiná podobná činnost. S první instalací mi pomáhal právě náš firemní správce sítě a ten mi pojmenoval tento počíteč jménem PEPA-FOTO. To jen na vysvětlenou. Tož co fčíl? Znovu systém DELETE a nová instalace?

Kernel-EventTracing, chyba 2

  • <Event xmlns=„http:/­/schemas.micro­soft.com/win/200­4/08/events/e­vent“>
  • <System>

<Provider Name=„Microsoft-Windows-Kernel-EventTracing“ Guid=„{B675EC37-BDB6–4648-BC92-F3FDC74D3CA2}“ />
<EventID>2</E­ventID>
<Version>0</Ver­sion>
<Level>2</Level>
<Task>2</Task>
<Opcode>12</Opcode>
<Keywords>0×8000000­000000010</Ke­ywords>
<TimeCreated SystemTime=„2011–01–18T10:17:14.517968200Z“ />
<EventRecordID>40</E­ventRecordID>
<Correlation />
<Execution ProcessID=„4“ ThreadID=„68“ />
<Channel>Microsoft-Windows-Kernel-EventTracing/Ad­min</Channel>
<Computer>Pepa_foto-PC</Computer>
<Security UserID=„S-1–5–18“ />
</System>

  • <EventData>

<Data Name=„Session­Name“>Circular Kernel Context Logger</Data>
<Data Name=„FileName“ />
<Data Name=„ErrorCo­de“>3221225525</Da­ta>
<Data Name=„LoggingMo­de“>268436608</Da­ta>
</EventData>
</Event>

Odpovědi
Gollumek.88

možností je mnoho:

  1. prasí tam ovladač na nějaký kus hw
  2. zavirovaný PC
  3. nepadlo ti to do modrý? jestli ano použij http://www.nir­soft.net/util­s/blue_screen_vi­ew.html a koukni se co ti to vypíše v tomhle programu.