M2

hláška na televizi

Na televizi se občas objeví hláška VYPNOUT s možnostmi ANO – NE. Jak se toho zbavit nebo jaké nastavení to může způsobovat? Jde o model Hyundai hlhw19855ump2. Díky za odpovědi, Martin.
Doplňuji:
OK, díky, vše je už napraveno.

Nejlepší odpověď
bolak

Televizi neznám, ale zřejmě tam budeš mit nastavený automatický vypínání v určitým čase, jestli se to děje třeba každej den ve 22:00. Nebo to tam může bejt nastavenej nějakej hlídací mód, v případě že je televize spuštěná moc dlouhou dobu, jako pojistka, kdybys náhodou odjel na měsíc na dovolenou a zapoměl ji vypnout.

Buď se mrkni do tutoriálu a nebo si zkus pohrát s funkcema v menu.