DusanOrlik

Hlasitost videií-jak jí zvýšit/nastavit v nějakém programu?

Zdravím,pouštěl jsem si film v tv,který má koncovku .avi.Film jsem do tv dostal pomocí čtečky micro karet,který jsem do tv zapojil.Jenže hlasitost dávám na co nejvyšší možnost a stále je to potichu,nejde téměř nic slyšet.Můžete mi poradit,jak na to?V nastavení v TV jsem to zkoušel,ale neúsěšně.Napadlo mě,že bych ten film převed na formát .mp4 , mohlo by to být hlasitější.Napadá vás něco jiného? Díky moc..

Odpovědi
anonym

Převod do jiného formátu nepomůže – ale můžeš v nějakém editoru videa (netuším, jaký – případně, používáš) ´zesílit´ audio.
Např. Avidemux, Audio output – Filters – Zvýšení hlasitosti…
😉