kattiee

Mám webcameru (je to mikrofon a webka v jednom) nevím proč, ale jako webkamera to nefunguje?

Dobrý den, mám webcameru(je to mikrofon a webka v jednom) nevím proč, ale jako webkamera to nefunguje(vždy, když ji zapojím tak se mi ukáže, že zařízení nebylo rozpoznáno..Na mém minulém PC se mi podařilo webku nainstalovat, ale při volání byl obraz zelený…No a to je první otázka..Nevíte čím to je a jak to zpravit?
No a druhá otázka je, jestli nevíte proč když si s někým volám, tak ten mikrák musím mít úplně u pusy aby mě někdo slyšel(takže musím mít u pusy celou webkameru) v nastavení skype mám hlasitost nastavenou na nejvíc jak to jde…Mám dokonce pocit, že dřív s tím takový problém nebyl..
Díky, kattiee

Odpovědi
ivzez

Tipuji to na ovladače. Najděte si na webu výrobce
kamery a mikrofonu nejnovější ovladače pro svůj OS,
nainstalujte je a po restartu napište, jestli to pomohlo.