emm.kate

hlásíte s k nějakému náboženství ? praktikujete ho aktivně (dodržování zyvklostí, svátků, atd.) ?

Nejlepší odpověď
anonym

ateista

Doplňuji:
Jsem nevěřící, ale líbí se mi a trochu se i zajímám o buddhismus a hnutí Hare Krišna. Ale nic více.

Další odpovědi
briketka10

ateista

věřím, ale v dobro lidí, i když vím, že jsou většinou lidi zlí :)

hanny 2

ateista

Lakeysha

jiné náboženství

Všichni bohové jsou jen jeden bůh, všechny bohyně jen jedna bohyně. Pouze jim každý přisuzujem jiná jména, jiné podoby a jiné vlastnosti. Kdo ví, jestli se už někdy někdo z nás vůbec trefil do toho správného. Já jako žena ctím hlavně Bohyni. Podoba, kterou jsem jí dala, je Trojjediná bohyně matka našich moudrých keltských předků a ze svého nejlepšího svědomí věřím, že je to jedna z podob, které Bohyně akceptuje. Svátky dodržuji spíš vnitřně, jelikož zapalovat si devatero ohňů sama pro sebe je poněkud nereálné a žádné autentické veřejné oslavy dnes už u nás neexistují. Velmi stručně shrnuto, o podrobnosti stejně nikdo z vás asi nestojí.

Ar

ateista

pizlicka

jiné náboženství

takove nabozenstvi,ktere se ridi podle biblickych zasad,a neboji se reakci ostatnich lidi.