meteoman222

Hlásím se na strojní průmyslovku s průměrem 1,38, ale z matiky mám za 3…co si o tom myslíte vy? :)…

STŘEDNI PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA PRŮMĚR…matematika mě baví a i fyzika jen mi v matice nevycházejí známky protože vždycky udělám nějakou blbou chybu…

Nejlepší odpověď
Alesh

Když porádně mákneš zvládneš to :)

No, tak ježíšmarjá, chceš, aby z tebe něco bylo nebo chceš celý život s*át v síni? 🙂 Jdi za tím, co tě baví a máš pocit, že tě to bude jednou dobře živit i bavit. Překážky jsou od toho, aby se překonávaly, ne? Průměr, průměr, koho to zajímá, důležité je projít, udělat to, překonat to. Nepřemýšlej jako přizdis*áč, přemýšlej jako bojovník, jasné?

Další odpovědi
Boy 13

Když porádně mákneš zvládneš to :)

Beer4Real

Raději bych tam nechodil...budeš se trápit