Avatar uživatele
hanulka11

Hlásí sněžení, chytáte se přezout pneumatiky?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? panenka, aramah před 4932 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Přezouvám každý rok když přijde čas.
Zimní pneumatiky používám již asi 15 let.
Lekci mi dal jeden Vietnamec v Krušných horách kde jsem jednou zůstal stát na ledu pokrytém sněhem. Přijel Vietnamec a zastavil vedle mě. Ještě než zastavil, tak jsem se mu snažil naznačit aby sem nejezdil, že je zde led. Nereagoval a zastavil. Potom vlezl do auta a na rozdíl ode mně normálně odjel.
Když zastavil, obrátil se na mě a řekl " Jó to musíš mít zimní guma". Od té doby nedám na zimní guma dopustit.

Panenka: Jak je to s tou vodou ?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Taky jsem si to před chvílí přečetla chystáme se je přezout příští týden ale jak to čtu tak budu muset známému zavolat už tento týden aby nám to přezul.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
oskar

Už jsem nad tím také uvažoval…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Jsem obědnaná na příští týden.Snad to počasí ještě počká.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bigbít

Určitě brzy ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Už mám přezuto, na Vysočině není na co čekat. Před pár lety mě počasí vytrestalo 10. října – potřebovala jsem jet brzy ráno skoro přes půl republiky, ve 2 hod. v noci jsem vstala a bylo 10 cm sněhu, musela jsem jet na letních – děs.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
skorcovaz

Mno, to je tedy fakt super! Já nemám zimní gumy ani koupený, né to ještě přezutý auto..!
Touto cestou si taky hledám bohatého sponzora, který by mne takové gumy za poděkování pořídil.. :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

ano, chystám, objednal jsem si nové. Ale v Pardubicích nebude tak brzo zima, mám výhodu, mám vlastní zouvačku a vyvažovačku.

V zimě bez zimních gum jezdí jen Ti neznalý, nebo …?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

uz mam prezuto vcetne nemrznouci chladici kapaliny …za 300,– made in soused 😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek