England1522

Proč Hitler se s Mussolinim moc nemusely a dělaly že to jsou přátelé?

Ahoj, proč Hitler se s Mussolinim moc nemusely a dělaly že to jsou přátelé?

Odpovědi
mojitek

Všechno je to otázka ""diplomacie"" -u těchto dvou psychopatů .Na takto vysokých postech se nehraje na to kdo je komu sympatický.Mi­mochodem Musolini byl pro Hitlera velký vzor a pár věcí od něj převzal neo lépe řečeno okopíroval. Ať se smažej oba v pekle …