pan X

Historie videoher – nejtěžší boss

Jaký byl podle vás nejtěžší boss v jakékoliv hře?

Odpovědi
Zvědavý

Mike Toreno – GTA SA

Hamon

Vsichni. Vlastne zadny.
Jde o „shluk“ nehmotnych jednicek a nul, takze nemaji zadnou hmotnost. Proto vsichni vazi stene a nikdo neni „nejtezsi“.
Doplňuji:
321Mordred: ať se ti to líbí nebo ne, odpověděl jsem na položenou otázku. Nemůžu za to, že „nejtěžší“ má víc významů. Kdyby zněla otázka „nejnáročnější“ nebo „nejobtížnější“, takovouto odpověď bych nedal.
A věřím, že tazatel pochopil, že šlo o pokus o vtip.

321Mordred

Hamone, když nevíš, tak nepiš. Ale jinak, nejtěžší boss byl pro mě Yogg-Saron z World of Warcraftu, protože ho nejde přímočaře zabít. Navíc ti bere „sanity“, které máš na začátku 100 a nijak se ti nedobíjí.

anonym

vlak