Historie u skype

Jde nějak nastavit ukládání historie na server abych jí viděla z každého pc kde se na skype přihlásím?

Nejlepší odpověď
chudst

Historie se uklada na server, proto je to blbe a nemam to rad a uprednostnuji komunikaci po ICQ, kde se to uklada kdyztak akorat vam nebo vasemu spolupisateli do pocitace, neposkytuje se konverzace treti strane. Jinak receno: muzete si prohlizet historii odevsad, odkud se prihlasite.

Další odpovědi
Hlada

Problém byl dřív spíš obrácený, jak píše chudst. Nyní je už možné historii smazat nebo nastavit dobu uchování na serveru pomocí Nástroje/Nasta­vení/Soukromí/Sma­zat nebo Uchovat historii.