helpmelidi

Historie počítače

Je i jiná hystorie kromě Ctrl+H? Kde jí najdu? (Ne porno jsem nesledovala, ale zabijení by se mámě taky nelíbilo takže ..:D)

Nejlepší odpověď
Hlada

Zřejmě máš na mysli prohlížení stránek na internetu. Na to má každý prohlížeč tlačítko, kde si vybereš, co chceš smazat. Tuto funkci mají také různé čističe, např. CCleaner.

Další odpovědi
anonym

Tak na to nemáš koukat! V routeru jsou speciální logy který ukládá navštívené servery. – tyto logy nejdou smazat