Avatar uživatele
vevinka007

Kdyby jste někomu půjčily ntb a pak vám ho vrátil, pročetli by jste si jeho historii? Co prohlížel?

Kdyby jste někomu půjčily ntb a pak vám ho vrátil, pročetli by jste si jeho historii? Co prohlížel?
Stalo se mi to, akorát mi kámoška půjčila notas na 2 týdny a zapoměla jsem všechno promazat. Vč. historie. Bojím se že si to všechno přečte.Děkuji.Váš názor?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3536 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Funna

Pokud je to tak dobrá kámoška, že ti půjčila noťas na 14 dní, tak ti nejspíš věří a číst si nic nebude…ale netuším, jak moc je zvědavá…takže dávat sem tuhle otázku je naprosto zbytečné…my nevidíme do hlavy tvé kamarádky…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Adula.57

Já bych si to přečetla, pokud byl ntb její a půjčila ti ho, tak nemůže vědět co jsi tam dělala, jestli jsi něco neinstalovala, nestahovala, atd.. Ale já nevim jaká je tvoje kamarádka, taky jí to nemusí zajímat. Jestli se bojíš že si to pročte, tak jí popros o to, aby to odstranila, nebo ji navštiv a smaž to sama.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cochee

Jasněže, na to bych se vrhl jako první zábavu ;) problém je v tom, že nemám noťas a i kdybych měl, tak bych ho asi nikomu nepůjčil.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek