Bob2

Historická zahrada

Máme obrovskou historickou zahradu a k tomu udělané i posezení, lavičky…chceme tuto zahradu zachovat, ale už by potřebovala rekonstrukci. Nevíte o někom, kdo se tímto zabývá? Jaké to dělají firmy?

Odpovědi
anonym

Zahradnické.
V případě větších terénních úprav pak např. stavební (pozemní stavitelství).
___
Ideálně doporučuju oslovit zahradního architekta, který jednak vypracuje projektovou dokumentaci obnovy a jednak má i zkušenosti s firmami z potřebných oborů činnosti.
Případně oslov ty architekty dva-tři – jejich základní studie ti napoví, na kterého se poté obrátit.

marcoo

Chválím, že chcete zahradu zanechat, byla by to obrovský škoda kdyby ne. Vím, že mimo jiné i historické zahrady dělá, rekonstruuje a navrhuje firma Baobab. Manželka si od nich nechala realizovat zahradní jezírko a byla nadšená jak prací, tak přístupen a vystupováním.
www.babobab.cz