DejfCold

high and tight česky

Ahoj. Jdu dneska k holičce/kadeřnici a našel jsem jeden účes který se mi zalíbil a chtěl bych ho vyzkoušet, jenže nevim co ty kadernici mam rict, nevim jak se ten účes jmenuje česky – anglicky se jmenuje, jak uz jsem psal v názvu, high and tight. ještě mě napadlo abych jí ukázal nějaký obrázek.Odpovězte prosím rychle – jsme totiz s matkou objednani asi na 16:30. děkuju

Nejlepší odpověď
Lucijej

Njelepší bude ten obrázek – zepředu a z boku, případně i zezadu.

Další odpovědi
Syd

Ukaž jí obrázek, to bude nejlepší.
Doplňuji:
Jinak se tomu říká asi vojenský účes a dle mého názoru je to pěkně ošklivý, jestli myslíš tohle. http://farm5.sta­ticflickr.com/4072/45­26123625_f4b4e77280­.jpg