Hibernace u notebooku

Jak jsem již zmínil, nefunguje mě hibernace u notebooku. Konkrétně se jedná o to, když dám notebook do režimu hib., tak zčerná obrazovka a všechno vypadá, že se bude hibernovat. Ovšem, když pohnu s myší (nebo kliknu) třeba po 5 nebo i 30 sec., tak se mě zobrazí login screen (výběra profilu). A k žádné hibernaci nedošlo.

Zkoušel jsem jí vypnout (powercfg -h off / on) ovšem nepomohlo nic.

Děkuji za radu

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Toto (u hibernace, úsporného režimu a někdy i vypínání) bývá obvykle problém s ovladači v PC, kdy ani Windows sám nedokáže vysvětlit, s čím je problém. Obvykle pomůže instalace jiných ovladačů, jiného systému, trochu si pohrát s ovladačema…