Avatar uživatele
iceT

Hezký podvečer,

usmyslela jsem si vyrobit si doma podzimní věnec na dveře,ale nestihla jsem si korpus na věnec.Nevíte z čeho by se dal vyrobit?Děkuji za rady.
Doplňuji:
Takže jdu naškubat nějaké větvičky a do kruhu je snad smontuju…díky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: iceT

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? anonym, kapka, hanulka11, tom004, fablen, rosinka před 4533 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

smotat pár slahounů břečťanu, nebo slabší větve břízy i kroucená vrbička vypadá dobře ,když větvičky tvaruješ do věnečku
a pak už jen přizdobíš dle momentálního nápadu
Doplňuji:
letos jsem porušila podzimní tradici a koupila si srdíčko …nějak mi padlo do oka

zimní věneček si teprve udělám

http://img.na­dapenny.com/t20/113­03/nadap104146560­200230.jpg

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Záleží co máte k dispozici. Jde vyrobit i v domácích podmínkách z polystyrenu, z proutí, ze slámy, spletený z větví, z drátu, z mechu a určitě i se spousty dalších věcí

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Sousedka to vyřešila jednoduše.Má gumovou pneu z dětského kočárku,tu ováže větvičkami,nějakou tu květinu,suché šípky,a je to.Vypadá to hezky,a ten „korpus“,používá už hodně dlouho. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já jsem jeden rok použila ty polystyrenové výplně,co se dávají jako výplně na zboží(rádia,v mém případě myčky).Nemusí to být jen kruh.

Zdroj: http://www.svet-bydleni.cz/bydleni-1/zajimavosti/vy­robte-si-adventni-venec-sami.aspx

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Já je dělám ze slámy, myslím, že by se dala sehnat. Vezmu trochu slámy a omotávám ji provázkem, ohýbám zároveň do kola. Korpus se dá vyrobit i z březového proutí nebo ze šlahounů popínavek- psí víno atd. Zdobím pak šípkem, jeřabinou, šiškama........

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek