iceT

Hezký podvečer,

usmyslela jsem si vyrobit si doma podzimní věnec na dveře,ale nestihla jsem si korpus na věnec.Nevíte z čeho by se dal vyrobit?Děkuji za rady.
Doplňuji:
Takže jdu naškubat nějaké větvičky a do kruhu je snad smontuju…díky

Nejlepší odpověď
hanulka11

smotat pár slahounů břečťanu, nebo slabší větve břízy i kroucená vrbička vypadá dobře ,když větvičky tvaruješ do věnečku
a pak už jen přizdobíš dle momentálního nápadu
Doplňuji:
letos jsem porušila podzimní tradici a koupila si srdíčko …nějak mi padlo do oka

zimní věneček si teprve udělám

http://img.na­dapenny.com/t20/113­03/nadap104146560­200230.jpg

Další odpovědi
Drap

Záleží co máte k dispozici. Jde vyrobit i v domácích podmínkách z polystyrenu, z proutí, ze slámy, spletený z větví, z drátu, z mechu a určitě i se spousty dalších věcí

tom004

Sousedka to vyřešila jednoduše.Má gumovou pneu z dětského kočárku,tu ováže větvičkami,nějakou tu květinu,suché šípky,a je to.Vypadá to hezky,a ten „korpus“,používá už hodně dlouho. 🙂

anonym

Já jsem jeden rok použila ty polystyrenové výplně,co se dávají jako výplně na zboží(rádia,v mém případě myčky).Nemusí to být jen kruh.

Zdroj: http://www.svet-bydleni.cz/bydleni-1/zajimavosti/vy­robte-si-adventni-venec-sami.aspx

verka

Já je dělám ze slámy, myslím, že by se dala sehnat. Vezmu trochu slámy a omotávám ji provázkem, ohýbám zároveň do kola. Korpus se dá vyrobit i z březového proutí nebo ze šlahounů popínavek- psí víno atd. Zdobím pak šípkem, jeřabinou, šiškama........