hanulka11

Hezký páteční den všem co sem zabrousí

u nás/směr za Benešovem/ silně zataženo a prší a jak je u vás?
I tak mějte ale úspěšný den a nenechte si ho ničím zkazit.
Úsměv na tváři-celý den prozáří.

Nejlepší odpověď
Deli

Severní Plzeňsko – déšť, zataženo.
V noci tu byla úchvatná bouřka – sledovali jsme to divadlo blesků na zahradě. Během pětiminut jsme zahlédli kolem stovky záblesků. Nakonec vichr, déšť – to jsme už utekli. Pracuju na tom přestat se bouřky bát, včera jsem prvně nebyla zalezlá a vyděšená a bylo to kouzelné.

Další odpovědi
anonym

I Tobě hanulko11. U nás,směr Pelhřimov, mží a je docela teplo a kazit si den nebudu i přesto,že jdu na odpolední:)

ten který je

Praha-zataženo mrholení.

dědapetr

Dobré ráno.Brno slunečno a teplo,zatím.

Terryle

taky tak, a díky moc! :o)
Vysočina hlásí oblačno, ale místy už vykukuje sluníčko… tak se snad dočkáme.

anonym

Dobrý den,Sokolov,včera jsme jako Deli měli co dělat,uklízení kytiček z balkónu,byl vítr,déšť a blesky,šlo to ze dvou stran,ale spalo se mi krásně.Teď občas prší,sluníčko nevidím,ale dýchá se jedna báseň.

Ponytail

Zdravím z Kolína! Už máme po dešti, je zataženo a fouká vítr. Hezký den všem!