PN

Hexnšus a jak ho co nejrychleji vyléčit.

Nejlepší odpověď
poa.li

Mne pomohl na vyhozenou plotýnku kosmodisc – nejprve jsem ho odmítal, kvůli reklamám, ale pok mne bolest donutila zkusit cokoliv – a ejhle.

Další odpovědi
hanulka11

Nejprve je nutné najít příčinu co bolest způsovuje, pak teprve může nastat léčba.Takže ,bez lékaře si sám/a/ nepomůžete.

Příčiny bolesti
Bolesti beder a kříže mohou být způsobeny přetížením svalů a vazů při těžké manuální práci, častěji však jde o přetížení následkem špatného držení těla nebo chybných pohybových návyků, svou roli hraje i nadváha.

Další možnou příčinou bolestí beder je „blokáda“ kloubů mezi obratli či v oblasti spojení mezi křížovou a kyčelními kostmi. Bolest se nejčastěji objeví po prudkém pohybu, typický je vznik bolestí po zvednutí břemene z předklonu s otočením ke straně. Závažnější je potom bolest bederní páteře způsobená poškozením meziobratlové destičky. Příčinou bolestí beder může být i kyčelní kloub, či postižení kostrče.

Zdroj: http://ona.id­nes.cz/zdravi­.aspx?c=A070713­_094006_plasti­ka_bad