Avatar uživatele
anonym

Hetero nebo Gay?

Dobrý den,

zajímá mě proč když se někde objeví dvě ženy (fotografie, TV…) je to pro muže erotické. Ale když se někde objeví dva muži je to okamžitě gay.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iceT, SajmonModer, Lenjička před 4767 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lenjička

To je otázka na dlouhou diskuzi 🙂
Stručně jde ale o to, že ženy jsou od přírody něžné a společenské. Muži jsou naopak osamělí vlci, kteří se jen tak s někým nemazlí.
Takže když uvidíte dvě děvčata, která se na sebe smějí, mohou to být nejlepší kamarádky.
Pokud uvidíte dva muže, kteří se na sebe smějí stejným způsobem, darujte jim růžovou lampičku s třásněmi 🙂
😁
Jinak, já mám ráda všechny lidi a všechny sexuály. Nechci tímto komentářem nikoho urazit 🙂 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
stana73

Nevadí mi kdo je na kluky a kdo na holky a co komu připadá erotické,ale mně osobně nerajcujou ani dvě holky a ani dva kluci.Stačí mi "obyčejnej"chlap

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Souhlasím s tím,že polibek mezi ženami může znamenat jen polibek na rozloučenou mezi kamarádkami a v nás mužích to rozbouří hormony:-D.Možná bych souhlasil ještě s tím že muži jsou osamělí vlci lovící nevinné ovečky,ale oni ty ovečky dokáží být někdy krutější než vlci,zvláště když se cítí ohroženy nějakou sokyní.:-D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SajmonModer

Mně stačí obyčjná ženská, nemusí mít velký vozy, stačí aby byla hodná a mazlivá :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek