anczsb

Jak na zapomenuté heslo od tabletu?

Zapomela jsem heslo od tabletu.Nevíte nekdo,jak se tam dostanu? Mam GoGen a kupovala jdem ho z alzy.Nereste granatiku a pokud by jste byli tak hodni a vedeli,odpovez­te prosim

Odpovědi
MonkeyKing

restartovat na tvrdo – zmáčni tlačítko ZPĚT a tlačítko ZAPNOUT

JITKA 27

A DOBRÝ KRÁSNÝ PODZIMNÍ VEČER A NEMOHU SE DOSTAT K T MÉMU BÍLÝMU TABLETU IGET ZNAČKA IGET K TABLET BÍLÝ IGET TABLET A PROSÍM A MOC A JAKOUKOLIV TUTO RADU A SNAD BUDE RADA OD NĚKOHO Z VÁS A NEVÍM SI UŽ ZASE RADY A NEMOHU Z TOHO USNOUT A PŘEDEM A DĚKUJU A MOC A POZDRAVUJE TATO JITKA MARKOVÁ 27 Z DĚČÍN 2 40502 A NAS­HLEDANOU