rysekl

Pokud někdo víte heslo do učitelské sekce časopisu Bridge, podělte se se mnou?

Dobrý den,

sháním heslo k učitelské sekci časopisu Bridge. Prosím, neodpovídejte typem „Úkoly si vypracuj sám“. Časopis sice odebírám ze školy, ale není součástí výuku. Potřebuji si sám zkontrolovat svá cvičení.
Pokud někdo víte heslo, prosím, podělte se se mnou.

@gecco Nevím, proč by mi měl někdo pomáhat podvádět. Naše škola zprostředkovává tyto časopisy pouze pro zájemce. Učitelka řekla, že ona takové heslo nemá, že tyto časopisy pouze objednává. Opravdu si nevím rady, kde mám takové heslo sehnat. K čemu mi pak tyto testy jsou? Myslel jsem si, že výsledky budou součástí vydání, ale asi jsem se šeredně zmýlil.

Nejlepší odpověď
anonym

Zkus se zeptat přímo v časopisu,pokud to půjde.
dotazy@bridge-online.cz

Další odpovědi
led

Heslo pre internetovú stránku, teda aj do učiteľskej sekcie časopisu Bridge je preto, aby nik neregistrovaný na stránku nemohol do časti určenej pre registrovaných. Takže verejne pomoc nečakajte.

gecco

Požádej svého učitele…
😉
Obávám se (doufám), že tady ti nikdo k potenciálnímu podvádění nepomůže…
_____________­_____________________
…" asi jsem se šeredně zmýlil"…
Zřejmě ano…
😉