thetom96

Jaký máte názor na herní sestavu v odkazu níže?

Ahoj chtěl bych si pořídit tuhle sestavuhttp://www­.czc.cz/porov­nat?code=118987&co­de=147585&code=150143&co­de=156542&code=164627&co­de=165946

Co na ni říkáte? Utáhne to zdroj?

Herní sestava, názory

Nejlepší odpověď
Muffz

  • Zdroj to utahne v pohode.
  • Pokud mas SSD jako disk jen na hry, tak v poradku. Pokud na nej chces dat system a nedejboze i hry, tak ho za par tydnu / mesicu budes mit plny. Doporucuju k tomu koupit i 1TB HDD / SSHD.
  • Pokud chces setrit procesor, kup heatpipe chladic. Je to 500 navic, ale vyrazne tim snizis teploty pri plne zatezi procesoru pri plne zatezi.

Zbynas

SSD disk bude v pohodě stačit na systém (i s aktualizacemi, hybersis, hyberfil) do 40 GB, zbytek bych využil na náročnější hry. Jinak chladič viz Muffz, jinak vše ostatní ok.