bigo

Herní notebook, nebo desktop?

nevím, jestli si koupit herní notebook, nebo desktop

Odpovědi
Lamalam

Tahle otázka se tu probírala již mnohokrát. Já bych NTB nechtěla, stolní PC ve stejné cenové relaci je obvykle výkonnější.

Druidcz

Desktop. Nejen kvůli ceně ale i kvůli možnosti upgradu. Neříkám že u notebooku není upgrade možný, jen jsou komponenty složitější na sehnání a dražší. Desktop tak přečká delší dobu. Nebudeš si muset kupovat rovnou novej, ale časem přidáš výkonnější ram, novou grafiku a pod. Navíc u moderních PC je tato výměna opravdu snadná.

davidjansky

Já mám herní notebook a neměnil bych. Kolikrát hrajeme u kámoše a to bych se stolním počítačem nemohl. Mám starej notebook, ale ještě mi na to moje hraní stačí. Akorát jsem měl teď menší problém, protože se mi rozbila grafická karta, ale naštěstí jsem si ji dokázal opravit. Koupil jsem si plošné spoje z https://www.la­mirel.cz/ a za den jsem měl grafickou kartu opravenou.