kurec

Dá se reklamovat myš, která tak trochu napůl nefunguje?

Dá se reklamovat myš které tak trochu napůl nefunguje?Yenkee Ambush má 4 barvy červená – modrá – fialová – zelená z toho modrá někdy jak překliknu na ni třeba ze červené na modrou tak ta modrá chvilku bliká a pak se rozsvítí trvá to tak 2s než se rozsvítí není to závada která by v počítači šla nějak poznat ale je to závada myši ale malá tak bych chtěl vědět jestli jí můžu reklamovat nebo mě s ni pošlou to hájku zeleného.Teď někdy nejde ani poznat rozdíl mezi fialovou a červenou barvou šlo to poznat jak jsem ji koupil to jo a i kamarád má tu stejnou myš a tam ten rozdíl jde poznat

Původní neotázka
Herní myš – Reklamace

Nejlepší odpověď
Ronnie3697

Však to zkus reklamovat, nic za to nedáš. Buď ti to uznají, nebo ne. A pokud ti to uznají, tak to bude snad rychlovka. Vymění kus za kus.

Další odpovědi
Quimby

Asi odchází nějaká dioda uvnitř. Reklamaci by ti uznat měli, protože to je prostě závada.
Ale já bych to kvůli tomu nereklamoval, to jestli mi myš svítí nebo ne je mi úplně jedno, ale to je každého věc, pokud si ji kupoval kvůli svícení, tak ji reklamuj. V nejhorším se ti vysmějou.

jáára

Reklamovat se dá všecko.

Gary Gatyx

  • Ano, dá se reklamovat
  • do 24 mesíců po zakoupení s účtenkou či fakturou
  • Jedná se o výrobní vadu, u výrobků Yenkee je to bohužel běžné.