Katrous

herní konzole overmax-video

newíte kde mohu najít video o této herní konzole ↑ děkuji
Doplňuji:
takhle vypdá http://pc.bazos­.cz/inzerat/16942249­/Herni-konzole-Overmax-styl-Nintendo-Wii.php

Odpovědi
xko

:( hledal jsem ale nenašel..jen obrázky..pokud to máš pro děti tak nevím jak dlouho jim to vydrží ale já osobně bych si něco málo připlatil a koupil lepší orig fashnutou konzoly :( to to je jen chvilková záležitost.měl to kamarád pro děti a po měsíci to prodal.Přestalo to bavit i je :) … já osobně bych koupil xbox360 + kinect…to je aspoň jiný hraní :)..ale to je na vkusu uživatele :)