Avatar uživatele
FiveGirls

Herectví.

Ahoj,je mi 13 let.Dostala jsem nabídku že můžu natáčet film aniž bych musela podstoupit casting.Mám tu nabídku vzít a nebo jí mám odmítnout.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5102 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

to musíš vědět sama, máš-li do toho chuť. Pokud ano, tak Ti nic nebrání

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Záleží na tom, kdo Ti nabídku učinil, zda nejde o nějakého „falešného“ agenta, kteří se v poslední době objevují. Pokud je vše v pořádku, pak zkus, co přináší práce u filmu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

človek má skúsiť, pokiaľ siahajú jeho schopnosti.
Treba si ale uvedomiť, že jedna role vo filme, hoci úspešná, nemusí predurčovať hereckú dráhu.
Okrem toho herectvo je kus odriekavania sa svojho voľného času, trpezlivého podrobovávania sa umeleckej vôli režiséra a jeho štábu. A prirodzene veľmi veľa závisí od talentu, odvahe a schopnosti sa učiť. Talent je len malá časť úspechu, všetko ostatné je drina!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ket

Za zkoušku nic nedáš :o) Já bych do toho šla :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Pokud nabídku vzít chceš a herectví by tě bavilo tak jí vem,ale domluv se s tvými rodiči kteří do 18 let za tebe zodpovídají.
Hlavně bud opatrná a pokud tu roli máš přes nějakou agentůru tak si jí prověřte zda se nejedná o podvod aby jsi nedopadla zle.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Pokud víš, odkud nabídka pochází a jsi si jistá, že se jedná o seriózní a legální natáčení filmu,pak s chutí do toho.Rodiče by o tom ale asi měli vědět a schválit to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jestli se „natáčení“ uskuteční v Itálii, zřejmě budeš muset sloužit v nějakém domě. Zjisti si na Google podrobnosti o firmě která ti tohle nabídla, včetně IČO, adresy a jmen zástupců firmy. Nenajdeš-li nic, je to podivné.

Zdroj: http://www.casting-barrandov.cz/cz/?stre­d=casting

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kikinka2210

Pokud chceš tak ano,ale pozor měla by jsi být připravena.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek