simsalabim

Herec Poseidóna – Percy Jackson – kdo to je?

Ahoj,
ve filmu Percy Jackson: Zloděj blesku představuje Poseidóna nějaký herec. Mám obrázek, nevěděl by někdo kdo to je?

Obrázek: http://www.kfil­mu.net/filmy.php?sek­ce=recenze&fil­m=percy-jackson-zlodej-blesku

Druhý obrázek, Poseidón je úplně vpravo.
Děkuju

Nejlepší odpověď
iceT

Dědapetr si to myslí velice správně,a jen si dovolím podotknout,že konkrétní informace je přímo v odkaze.Že nekecám…
…Český název: Percy Jackson: Zloděj blesku
Originální název: Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief
Česká premiéra: 11. února 2010 (před 429 dny)
Světová premiéra: 12. února 2010 (před 428 dny)
Natočeno: USA 2010
Režie: Chris Columbus
Scénář: Craig Titley
Kamera: Stephen Goldblatt
Hudba: Christophe Beck
Hrají: Rosario Dawson (Persephone), Logan Lerman (Percy Jackson), Uma Thurman (Medusa), Pierce Brosnan (Chiron), Sean Bean (Zeus), Catherine Keener (Sally Jacksonová), Kevin McKidd (Poseidon), Steve Coogan (Hádes), Joe Pantoliano (Gabe Ugliano), Alexandra Daddario (Annabeth Chase), Jake Abel (Luke), Serinda Swan (Aphrodite), Melina Kanakaredes (Athena), Chelan Simmons (Silena Beauregard), Brandon T. Jackson, Erica Cerra (Héra), Stefanie von Pfetten (Demeter), Dylan Neal (Hermes), Luke Camilleri (Dionýsus), Dimitri Lekkos (Apollo), Maria Olsen, Christie Laing, Marie Avgeropoulos, Luisa D'Oliveira, Richard Harmon, Marielle Jaffe, Andrea Brooks, Crystal Tisiga, Dejan Loyola (přítel), Maya Washington (spolužačka), Patrick Sabongui, Zane Holtz, Tim Aas, Dorla Bell, Keith Dallas, Janine Edwards, Jay Ferraro, Bonita Friedericy, Jovanna Huguet, Michael Longstreth, Libby McDermott (turista), Jocelyn Ott, Merritt Patterson, Dean Redman, Christina Riegert, Joan Riegert, Sarah Smyth (nymfa), Ray Winstone (Áres)

Další odpovědi
dědapetr

myslím že to je Kevin McKidd,v odkazu je obsazeni kliknutím na jméno se zobrazí herec.

Zdroj: http://www.csfd­.cz/film/252228-percy-jackson-zlodej-blesku/