monarcha

HERBIGU, ZKLIDNI TO…

..zajdi si na Google na tyhle stupidní otázky tam najdeš určitě odpověď

nemělo by to tu být od 18 let ???

Nejlepší odpověď
Jahoda

  1. Proč by to tu mělo být od 18? Co když někdo ze ZŠ potřebuje pomoct a nemá doma rodiče? (např.) Co má dělat?
  2. Je to každého věc co si sem napíše. Navíc HerbiG a kdokoli jiný má na toto právo. Otázek si tu může dát kolik může na maximum. Myslím, že je už v kategorii Pokročilý, tudíž si tu může dát otázek nanejvýš 25. A ještě něco: když tady psal trenkyvkině tak blbé otázky, tak jste mu nic neřekl, přitom když se tu ptá HerbiG na úplně normální věci tak mu hned napíšete. Myslím, že takové jednání není fér a klidně si o mně myslete co chcete…

Další odpovědi
HerbiG

nebrec tu … jdi na jinej server jestli te tu neco vytaci blbe !!! se rovnou muze vsecko zrusit a jenom hledat na googlu ne?? tak tu nebrec a zavri prdel!!!!
Doplňuji:
vis co je demokracie blbe??? sem jen napisu otazku a cekam na odpoved .. nechci na googlu furt klikat jak blbec ..

Miroslavst

Každý má právo položit otázku a pokud herbig chce vědět co le to logoped, je to jeho věc.
Jen tobě herbigu!!!! Buď slušný a nevztekej se hned, ty sprostá slova k tobě nesedí i když jsi naštvaný.

GangstaHelper

Nemělo, nerozumím, proč by mělo. Z právního hlediska by měla být možná některá kategorie pro lechtivé otázky 18+, kde by se při vstupu zobrazilo varování. Ale zklidnit by se měl, 15 otazníku a capslock, to není zrovna na úrovni.

panenka

monarcho sice mi do toho nic není ale herbig se jen zeptal na otázky na které chce aby mu bylo zodpovězeno.zřejmě se nikde dívat nechce a tak to zadá raději zde na odpovědich a očekává na otázku odpověd.