Avatar uživatele
štamgast

Hemenex…

Dnes večer si plánuji udělat poprvé hemenex, dříve jsem si dělal vajíčka se slaninou. A tak se ptám: Mám šunku smažit nebo jenom prohřát? Popřípadě bych byl vděčný za vaše oblíbené varianty, které si děláte.
Doplňuji:
Děkuji všem, jen dodám pro iceT a Damianu s těmi žloutky: Ať žije salmonela.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4185 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Tak já mám ráda spíš klasiku-šunku nebo slaninu (a nebo jakejkoliv jinej salám)trochu prohřát,do toho rozklepnout pár vajec a nechat bílek ztuhnout a žloutek hotový tak napůl,na odzdobu zelenou petržel nebo naťovou cibulku,k tomu čerstvý chleba…hmmmm,va­jíčka doma mám,chleba taky,vlastně i ten salám,tak asi vím co budu mít k večeři,ale nevím kdo bude dojídat tu houbovou omáčku.....
Doplňuji:
Ono stačí tu uzeninu jen prohřát,protože jak se budou potom na tom smažit vajíčka,tak aby pak nebyla připečená.

Upravil/a: iceT

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Conchus

šunka musí být lehce opečená. Jinak je to stejné. Původní název tohoto jídla byl „ham and eggs“, tj. šunka s vejcemi

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Pokud jde o klasický Ham&Eggs – já dělám kombinaci Pražské šunky a pršutu, obojí lehce z obou stran opeču na másle a pak na to klepnu tři vejce. Nemíchám! Bílky nechám srazit a žloutky musí zůstat tekuté. Osolím jen trochu (hlavně pršut je už dost slaný) a posypu čerstvě drcenou směsí barevných pepřů. Přendám na talíř a doladím ještě troškou čerstvě nasekané petrželky a hotovo. K tomu mám ráda čerstvý žitný nebo ječný chléb.
Doplňuji:
Aby to bylo jasnější – opeču to z jedné strany, otočím a klepnu ta vejce, druhá strana se dosmaží již s těmi vajíčky. 🙂

Upravil/a: Damiana

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

Já osobně šunku přidávám zároveň s vajíčkama a jen ji promíchám a prohřeji.

Moje oblíbená varianta? Ono se tam dá narvat opravdu cokoli. Od kostiček houskového knedlíku přes brambory až po zeleninu (což u mě kolikrát připomíná lečo 😁 ), každopádně nejoblíbenější variantou jsou vajíčka s hojnou dávkou šunky, eidamu, ke konci přidávám trochu kečupu a hořčice (v poměru 1:1), po tom se můžu ujíst. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Na úplně totéž se už ptal 9 řemesel a obdržel 2 totožné odpovědi (kdo opisoval je patrné podle palců).

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/hemenex-a-jeho-vyroba-jak-spravne-postupovat
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/po-ceskych-hospodach-je-v-nabidce-hemendex-i-hemenex-co-z-toho-je-sunka-s-vejci-ham-and-eggs

před 4184 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Přiznám se, že mě občas chytne mlsná a umíchám si žloutek s cukrem- salmonela nesalmonela. A volská oka si dávám také často. Zatím vždy bez následků. Salmonelu jsem prodělala před dvaceti lety z mletého řízku, který jsem pojedla v jednéhospodě. Sešli jsme se ve špitálu i s tím kuchařem, který nás otrávil. Bylo nás celkem dvanáct postižených.

před 4185 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

Žloutek s cukrem jsme si doma dělali,když jsme měli chuť na sladké a kamuflovali jsem to bolením v krku…hezky úplně do pěny,mmmmm mňamka to byla.....

před 4184 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Dvanáct rozhněvaných i s kuchařem? Určitě jste mu to dali „sežrat“!:-)

před 4184 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

Salmonelóza hovnóza......není nad to,když se ten vytečený žloutek stírá chlebíkem,a jím to tak vždycky a ještě jsem se nepotento.....

před 4185 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

Salmonelóza hovnóza......není nad to,když se ten vytečený žloutek stírá chlebíkem,a jím to tak vždycky a ještě jsem se nepotento.....

před 4185 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Přesně tak. Stejně jako u vajíčka naměkko nebo u volského oka. Kdyby mi to někdo naservíroval vytuhlé,budu mít zažívací problém určitě – alespoň ze vzteku!:-)

před 4185 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Salmonelózu jsem kdysi dostala v restauraci paradoxně ze zeleninového salátu (bez zálivky!) – evidentně v kuchyni krájeli zeleninu a maso na stejném prkénku. Doma připravuji majonězu, tatarák i zmrzlinu. Vajíček od našich slepiček jsem se nikdy nebála – to by mi neudělaly! 🙂

před 4185 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek