tomy smyk

help prosim

jak ma clovek zapusobit ha holky??
nebo kdyz jsou neaky maly deti a nadavaji mi jak je vtipne pohotovne odpalkovat.

Nejlepší odpověď
Beer4Real

děti odpálkuj baseballovou pálkou

Další odpovědi
anonym

Drzé fracky jsem odzbrojovala vždy okřiknutím, případně pár plácnutími přes zadek, když to nepomohlo, padla i facka. Taky jsem párkrát takového spratka dovlekla domů k rodičům a byl velmi rychle klid.
Své děti jsem vychovávala ke slušnosti k jiným lidem a nemám chuť trpět nikomu, že se neumí chovat, nebo že své děti nevychovává.
Chce to ovšem i při takovém výchovném plácnutí zachovat klid a rozvahu. Nejednat ve zlosti a soustředit se na to, že se jedná o výchovnou lekci, ne o fyzickou likvidaci.